yah

Trzeci numer gazety

2004-06-08 14:02
W numerze między innymi:

Relacja z uroczystości obchodów 100 lecia Ochotniczej Straży Pożarnej. Historia OSP

Bilans złożonych wniosków o płatności obszarowe w stosunku do ilości złożonych wniosków o wpis do ewidencji producentów.

O niedocenionym miodzie dobrym na wszystko.

Obwieszczenie Okręgowej Komisji Wyborczej

Dni Książki i Matki

Czy nasze pociechy powinny być poddawane dyscyplinie w przedszkolu?
Trzeci numer gazety

Ochotnicza Straż Pożarna w Wiźnie ma już 100 lat !!!

Z tej okazji 9 maja odbyły się uroczyste obchody upamiętniające ten okrągły jubileusz.

Nagrody, wyróżnienia i odznaczenia dla zasłużonych członków OSP Wizna oraz wizyty znamienitych gości, uświetniły tę uroczystość. Wśród zaproszonych gości była delegacja niemieckich strażaków z bawarskiego powiatu Dingolfing Landau, z gminy Mengkofen. Goście z zagranicy zabawili u nas 3 dni, w ciągu których wzieli udział w obchodach jubileuszu 100-lecia OSP Wizna, odwiedzili Starostwo Powiatowe w Łomży oraz podziwiali piękno krajobrazu naszej gminy, powiatu i rejonu. Podczas swojej wizyty dzielili się z nami wiedzą i doświadczeniami, które ich jednostka Straży Pożarnej zdobyła w swojej 125-letniej historii.

W przyszłości nasza gmina ma zamiar podpisać układ partnerski z Gminą Mengkofen z Bawarii. Mamy nadzieję, że nasza przyszła współpraca będzie się układać tak dobrze, jak dotychczas.

Redakcja Wiadomości Gminnych.

  • Trzeci numer gazety Trzeci numer gazety Trzeci numer gazety Trzeci numer gazety Trzeci numer gazety Trzeci numer gazety Trzeci numer gazety Trzeci numer gazety Trzeci numer gazety Trzeci numer gazety Trzeci numer gazety Trzeci numer gazety Trzeci numer gazety Trzeci numer gazety