Informacja - popiół.
Sezon grzewczy już za nami!
Przypominamy mieszkańcom, że jeszcze do końca tygodnia można dostarczyć zalegający popiół na ul. Łomżyńską 3.
Popiół będzie przyjmowany w następujących terminach:
* 5 czerwca (piątek)
* 6 czerwca (sobota)
Prosimy mieszkańców o dostarczenie popiołu w wyznaczonych terminach w workach koloru szarego.