Zaproszenie na spotkanie informacyjne dot. projektu pn. Wykonanie planu zarządzania dla Obiektu Światowego Dziedzictwa Puszcza Białowieska (część polska) - Etap II

Szanowni Państwo,

W imieniu Barbary Rajkowskiej, p.o. Z-cy Kierownika Krajowego Ośrodka Zmian Klimatu, serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w spotkaniu informacyjnym dot. projektu pn. Wykonanie planu zarządzania dla Obiektu Światowego Dziedzictwa Puszcza Białowieska (część polska) - Etap II, w ramach którego opracowywany jest Plan zarządzania Obiektem Światowego Dziedzictwa Białowieża Forest (część polska).

 

Spotkanie odbędzie się w dniu 16 maja 2024 roku o godzinie 10:00 w formule online na platformie Microsoft Teams. Podczas spotkania zostaną przedstawione Państwu informacje o bieżącym etapie opracowywania Planu zarządzania… oraz dalszych planach dotyczących prac projektowych.

 

Zapraszam do rejestracji za pośrednictwem poniższego linku:

https://forms.office.com/e/1fkZHTkmMi

 

Termin na wysłanie zgłoszenia to 14 maja 2024 roku. Wszystkie zarejestrowane osoby otrzymają link do spotkania za pośrednictwem poczty elektronicznej najpóźniej w dn. 15 maja 2024 roku.

Ponieważ zależy nam na dotarciu do jak najszerszego grona Interesariuszy, uprzejmie proszę o dystrybucję zaproszenia do wszystkich osób, które Państwa zdaniem mogą być zainteresowane udziałem w wydarzeniu, w tym o zamieszczenie informacji o spotkaniu na stronie internetowej urzędu oraz na tablicy ogłoszeń.

 

W przypadku pytań czy wątpliwości proszę o kontakt.

Z wyrazami szacunku,
Olga Hałacz

Krajowy Ośrodek Zmian Klimatu | National Centre for Climate Change

olga.halacz@ios.edu.pl
tel. służbowy +48 797 517 782

Powrót na początek strony